Upresnenie

Príspevky zverejnené na tejto stránke plnia informačnú a zároveň vzdelávaciu funkciu. Do obsahu sa budeme snažiť zaradiť aj príspevky od zberateľov, ktorí budú ochotní niečo o svojej záľube napísať a podeliť sa o to s ostatnými zberateľmi.

Nesnažíme sa o vytvorenie akademického diela, ktoré bude z každej strany podložené citáciami a zoznamom použitých zdrojov. Nestrpíme však príspevky skopírované z iných zberateľských stránok. Tvoríme originálny obsah. Oceníme zdravý subjektívny pohľad na vec, budeme radi, keď sa budete k napísaným príspevkom vyjadrovať a takto poukazovať na to, čo sa vám na príspevku páči, respektíve nepáči.

Každému zberateľovi sa páči niečo iné, predmet záujmu sa časom mení, mení sa aj jeho vkus. Našou snahou je poskytnúť každému niečo, čo má šancu zaujať. Rámec budeme upravovať podľa toho, o aké témy bude najväčší záujem a čo bude mať najlepšiu čitateľnosť.

Ide nám najmä o predstavenie základných zberateľských smerov a pojmov mladým ľuďom, ktorí sa o zberateľstvo začínajú zaujímať. Preto sa budeme snažiť prispôsobovať odbornú úroveň najmä tejto skupine zberateľov. No určite si čo-to na čítanie nájdu aj starší skúsení zberatelia.

Pri čítaní berte prosím ohľad aj na to, že autori príspevkov čerpajú prevažne z vlastných skúseností, preto ak objavíte nejaké nepresnosti alebo nedostatky, napíšte to (podotýkam, že slušným spôsobom) do komentára a týmto spôsobom rozšírte obzory čitateľov, respektíve napíšte svoj postreh priamo na našu e-mailovu adresu eca.kontakt@gmail.com. Nebojíme sa kritiky. Ostáva nám dúfať, že si dokážeme získať priazeň a čitatelia na nás nezanevrú po prečítaní prvého článku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.