Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
sep 092015
 

Ak práve vy patríte k ľuďom, ktorí sa venujú vytváraniu zaujímavých zbierok, napíšte nám a my radi zverejníme článok o vašej záľube, respektíve spravíme s vami rozhovor, ktorý zverejníme na našej stránke, prostredníctvom ktorého sa o vás a vašej záľube dozvedia ďalší zberatelia podobného zamerania.

Stačí ak napíšete zopár viet o tom, čo zbierate, čo sa vám na zberateľstve páči, respektíve napíšete nejakú zaujímavosť o určitom zberateľskom kúsku a pošlete nám to na našu e-mailovu adresu – eca.kontakt@gmail.com. Uverejníme vaše recenzie a postrehy a týmto spôsobom vybudujeme zberateľský portál, ktorého úlohou bude prehĺbiť záujem o zberateľstvo a históriu.

Taktiež oceníme, ak nám napíšete o zbieraní niečoho neobvyklého, respektíve o konkrétnej kuriozite. Všetky zverejnené texty prechádzajú gramatickou a štylistickou úpravou. Nakoľko nemáme dostatočné finančné zdroje na to, aby sme si mohli dovoliť vaše články honorovať, budeme sa snažiť časom vymyslieť určitú výhodu, ktorá by vás dokázala v tejto činnosti motivovať. Vaše návrhy radi uvítame.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.