Výzva

Ak práve vy patríte k ľuďom, ktorí sa venujú vytváraniu zaujímavých zbierok, napíšte nám a my radi zverejníme článok o vašej záľube, respektíve spravíme s vami rozhovor, ktorý zverejníme na našej stránke, prostredníctvom ktorého sa o vás a vašej záľube dozvedia ďalší zberatelia podobného zamerania.

Stačí ak napíšete zopár viet o tom, čo zbierate, čo sa vám na zberateľstve páči, respektíve napíšete nejakú zaujímavosť o určitom zberateľskom kúsku a pošlete nám to na našu e-mailovu adresu – eca.kontakt@gmail.com. Uverejníme vaše recenzie a postrehy a týmto spôsobom vybudujeme zberateľský portál, ktorého úlohou bude prehĺbiť záujem o zberateľstvo a históriu.

Taktiež oceníme, ak nám napíšete o zbieraní niečoho neobvyklého, respektíve o konkrétnej kuriozite. Všetky zverejnené texty prechádzajú gramatickou a štylistickou úpravou. Nakoľko nemáme dostatočné finančné zdroje na to, aby sme si mohli dovoliť vaše články honorovať, budeme sa snažiť časom vymyslieť určitú výhodu, ktorá by vás dokázala v tejto činnosti motivovať. Vaše návrhy radi uvítame.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.